Niečo o nás, alebo prečo by ste mali zavítať práve k nám.

Reštaurácia

Reštaurácia v roku 2016 prešla kompletnou rekonštrukciou interiéru a toaliet. Aktuálna kapacita je 30 miest v prvej časti a 40 miest v druhej časti.

S rekonštrukciou sme inovovali aj jedálny lístok. Zákazníkmi veľmi obľúbené hotové jedlá ako guľáše a perkelty v lístku samozrejme zostali, ale zväčšili sme porcie.

Samoobslužná jedáleň

V dnešnej dobe už veľmi ojedinelý typ stravovacieho zariadenia, možno práve preto obľúbený medzi vodičmi kamiónov, robotníkmi a všetkými ktorí sa potrebujú rýchlo a dobre najesť za rozumnú cenu. Jedáleň má v ponuke všetky jedlá rovnako ako reštaurácia, rozdiel je v servírovaní a u niektorých jedál v gramáži. Kapacita jedálne je 50 miest a patrí k nej letná terasa s kapacitou ďalších 40 miest.

Potraviny

Potraviny u Gáboríkov majú samostatný vchod hneď z parkoviska. Zákazníci si pochvaľujú najmä kvalitu domácich výrobkov, rýchlosť obsluhy a široký sortiment. Súčasťou potravín je kuchynka v ktorej sa každý deň pripravujú obložené rožky, žemle, štrúdle (slané i sladké), pagáče a kysnuté buchty.  Najmä ráno zákazníci ocenia teplú kávu, ktorú si môžu zobrať so sebou. V ponuke potravín sú tiež zahrnuté domáce údeniny od miestnych dodávateľov, pravé domáce knedle, zákusky, čerstvá zelenina, ovocie a množstvo iných výrobkov.